Archiv novinek

5-5-2005 28.2.2005 South Hockey League finále play-off
Sazená Clumbers 3:1 Red Wings 2004
zápis Konečně! Po šestizápasové šňůře bez výhry jsme poprvé porazili Red Wings. Utkání jsme začali dvěma slepenými góly mezi 5. a 6. minutou a díky pozorné obraně a dnes spolehlivému Máčalovi mezi tyčemi se podařilo kontrolovat průběh zápasu, ve kterém jsme týmu hostí prakticky nic nedovolili. Sérii jsme snížili na 1:3, budeme bojovat alespoň o vyrovnání, i když o postupu soupeře je rozhodnuto.

3-5-2005 27.2.2005 South Hockey League finále play-off
Red Wings 2004 5:0 Sazená Clumbers
zápis Totální selhání našich střelců i špatný výkon gólmana Máčaly způsobily třetí prohru v boji o 1. ligu a postup je už nejspíš nemožný. I přestože na kluzišti oba soupeři podali stejný výkon a i poměr střel byl prakticky stejný, prohráli jsme rozdílem třídy. Špatně zahrála zejména třetí řada, která svůj minizápas prohrála 0:3. V sérii tedy prohráváme 0:3.

2-5-2005 26.2.2005 Trade
Další posílení kádru
Vzhledem k neuspokojivým výsledkům v play-off došlo k dalším změnám na soupisce. Z týmu Letiny flyers k nám přichází ostřílený obránce Marcel Večeřa a neméně zkušený útočník Radek Nováček. Do Letin se stěhují Ĺudomil Fodor, Jarko Karppinen, Darius Yiyakov a Ray Granato.

28-4-2005 24.2.2005 Trade
Před rozhodující fází play-off přišly nové posily
Z klubu rychlý pípy přišli zkušení třicátníci Michael Plzák, Milo Kravčuk a Dalibor Frýdek, opačným směrem putoval velmi nadějný mladík Artö Tran.

27-4-2005 24.2.2005 South Hockey League finále play-off
Sazená Clumbers 4:4 Red Wings 2004
zápis Ani napotřetí jsme Red Wings nepřehráli. Vyrovnaný zápas s velkým množstvím šancí na obou stranách skončil i v základní hrací době nerozhodně 3:3. V prodloužení vstřelili jako první branku hosté, nám se i přes obrovskou snahu povedlo jen vyrovnat. I když stav série je stále 0:2, remíza na hřišti soupeře samozřejmě více nahrává Rudým křídlům. Nám nezbývá než koncentrovat všechny síly do zbývajících čtyř utkání, teď už opravdu máme nůž na krku.

25-4-2005 23.2.2005 South Hockey League finále play-off
Red Wings 2004 8:4 Sazená Clumbers
zápis Bohužel další prohra. O výsledku rozhodla hlavně nevydařená pětiminutovka v prostřední části hry, kdy nám Red Wings vstřelili tři branky a rázem jsme prohrávali 0:5. Třetí třetina se dohrávala jen z povinnosti, přesto se nám alespoň podařila mírná korekce skóre. V sérii prohráváme již 0:2.

23-4-2005 22.2.2005 South Hockey League finále play-off
Sazená Clumbers 5:7 Red Wings 2004
zápis Úvodní utkání finále play-off o postup do 1. ligy nevyšlo zcela podle našich představ. Od začátku jsme prohrávali, v jednu chvíli dokonce už o tři branky. Cibula sice ve 2. minutě třetí třetiny srovnal skóre na 4:4, ale naši hráči unavení z těžkých pohárových bojů se k lepšímu výkonu nevybičovali a bohužel jsme ještě třikrát inkasovali. V sérii tedy prohráváme 0:1.

21-4-2005 21.2.2005 USA Cup osmifinále
London Jets 0-G 3:2 (p.) Sazená Clumbers
zápis Ani v odvetě se i přes zlepšený výkon nepodařilo London porazit. Před zcela zaplněnou Zero-Gee Arenou jsme dvakrát vedli, ale soupeř pokaždé vyrovnal a v prodloužení přidal ještě jednu branku, která nám již definitivně zavřela cestu do čtvrtfinále národního poháru.

19-4-2005 20.2.2005 USA Cup osmifinále
Sazená Clumbers 2:4 London Jets 0-G
zápis V pohárovém utkání jsme vsadili na pevnou obranu a smrtící brejky. Dvoubrankovou ztrátu z úvodních dvou třetin se podařilo v závěrečném dějství během necelé minuty vymazat, ale nadějný výsledek se nepodařilo udržet. Ač měl soupeř místy až drtivou převahu, díky bojovnosti a výtečně chytajícímu Máčalovi jsme rozhodující branku dostali pouhé tři minuty před koncem.

13-4-2005 17.2.2005 South Hockey League 1. kolo play-off
Sazená Clumbers 5:0 křováci
Kontumační výhra. Poté, co soupeř ztratil naději na postup do 2. kola vyřazovacích bojů, odmítl odehrát zbývající zápasy. Celou sérii jsme tak vyhráli 6:1.

14-4-2005 17.2.2005 BLAST-OFF (verze 0.2 ;-))
*poznámka: Velké datum je hokejkové, malé reálné. Hokejkové je jinak použito všude jinde kromě informací o přestupech a draftech v profilech hráčů.